Kod pękanie żył niewielką ilość krwi, odprowadzanych do otaczających tkanek, co powoduje, że roztwór krwi, lub krwiak lub siniak. Strzelanie z żyły, zwykle nieszkodliwe, ale czasami mogą być pewne problemy ze zdrowiem.

Główne przyczyny powstawania żylaków

Główne przyczyny powstawania żylakówPrzyczyny pękania żył, Wiedeń jest zniszczona, gdy są zestresowani lub jakieś zewnętrzne traumi. Najczęstsze powody, dlaczego tak się dzieje:

urazu, upadku lub cios, żylaki nieprawidłowe stolce, biorąc leki, które rozcieńcza krew, chorób takich jak białaczka, zapalenie opon mózgowych lub posocznica. żył w wyniku uderzenia

Gdy gwint uraz uszkadza naczynia krwionośne, a nie skórę, zostanie utworzony siniak, który zwykle ustępuje samoistnie w ciągu kilku dni do 2 tygodni. Jeśli rozwiązanie nie znika nawet po dwóch tygodniach, należy odwiedzić lekarza, aby ustalić, nie przyszedł do głębszego uszkodzenia tkanek.

Jeśli chcesz, aby zmniejszyć rozmiar krwiak, raz po uderzeniu umieścić zimny kompres na uszkodzone miejsca, i utrzymać ją w 30 minut. Niech skóra nagrzewa się ponownie, a następnie ponownie umieścić zimny kompres na 20 minut. Lodowaty okład zmniejsza obrzęk, ponieważ rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu będzie mniej krwi, wlać do tkaniny, z powodu tego, że siniak będzie mniejszy i do zaliječiti.

 

Żylaki najczęściej występuje na nogach w wyniku działania siły ciężkości i neprilagođenosti venskih zaworów. Zadaniem żył-to przepływ krwi do serca, jednak w wyniku długotrwałego przebywania na nogach lub siedzenia krwi iść w kończynach, i wiednia, one, wraz z upływem czasu coraz trudniej jest w stanie pompować do góry. W ten sposób, żylaki występują częściej w starszym wieku, zwłaszcza u kobiet, ze względu na wpływ hormonów.

Zatrzymanie krwi w nogach będzie poszerzyć wiednia

Zatrzymanie krwi w nogach będzie poszerzyć wiedniasprawia, że ich ścianki słabe i tanjima, przez co stają się ciemno-zielony i fioletowy, czasami działa i dobrze widoczne, można łatwo zapada się, tworząc siniaki.

To, oczywiście, dla zapobiegania i zmniejszenia żylaków są bioflawonoidy i witamina C i E. Bioflawonoidy, poprawa krążenia żylnego i obfitują gryka, morele, wiśnie, jabłka i czarnej herbaty. Witaminy C i E, ojačavaju ściankach naczyń krwionośnych, w ten sposób, to dobrze, aby wzbogacić dietę owoców, owoców cytrusowych i oliwy z oliwek, awokado, nasiona chia i wszystkie orzechy.

Prawidłowo, krzesła Często, jeśli siedzi ze skrzyżowanymi nogami, w tylnej części nóg, pojawia się mała sieć niebieski žilica, które znajdują się blisko skóry, i, jak zwykle, pucanju i tworzenie krwiak. Długie siedzenie ze skrzyżowanymi nogami, także spowalnia krążenie krwi, naczynia krwionośne i wysokim ciśnieniem.

Jeśli nie możesz zmienić to, na ogół w regularnych odstępach czasu, aby zamienić położenie stóp, aby nie zawsze same nogi były wyżej. Po dłuższym okresie siedzenia ze skrzyżowanymi nogami, poprawa krążenia krwi, dlatego przed pójściem spać, przytrzymaj na wzgórzu, nie mniej niż 20 minut.

Tir żył z powodu stosowania leków

Niektóre leki zmniejszają produkcję płytek krwi, krwi lub płytek, które zapobiegają krwawienie zamknięcia uszkodzeń tkanek. Zazwyczaj jest to lek przeciw zgrušnjavanja krwi, aspirinu, ibuprofenu, sterydów i leków stosowanych w leczeniu raka. Wymienione leki należy przyjmować tylko za radą lekarza, a jeśli siniaki pojawiają się często, nie zapominaj o tym mowa w kolejnym przeglądzie.